BCPE12-L-EU Elektrikli Tırpan Kenar Kesme Makinası 1200W
Senix BCPE12-L-EU Elektrikli Tırpan Kenar Kesme Makinası 1200W
Sepette İndirim
4.925,00 TL5.295,70 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Özellikler
Ağırlık 4.9 kg
Frekans 50Hz
Gerilim 230 V
Güç 1.2 kW
Boru Çapı 22 mm
Kesme Aparatları Otomatik başlık Ø105 mm, Ø2,2 mm misina ve 4'lü Bıçak ile