Skytech 50ST4105 Tv 50" inç Hareketli Televizyon Duvar Askı Aparatı
Hız, Dayanıklılık ve Güvenilirlik Bir Arada!
Ürün Bilgileri
Ekran Boyutu 32” – 55 “(inç)
Hareket Seçeneği Hareketli
Yukarı-Aşağı 15 derece
Sağa-Sola
Kapasite 50 KG
Vesa
200x200mm
400x200mm
400x400mm
Dönüş Açısı 180Derece
Duvar ile TV arası Max 50 cm Min 15 cm
Sac Kalınlığı 1.5 mm
Gövde Boyutları 19 cm uzunluk x 9 cm genişlik
Televizyon Vesa Parçası / Maksimum Başlık Boyutları 40 cm uzunluk x 40 cm genişlik
Ürün Açıklaması
Antistatik toz boya sistemi ile paslanmaya ve çizilmeye karşı maksimum direnç gösterir.
Tüm markalarla uyumlu, geniş kullanım yelpazesi sunar.
Ekran boyutu 32”- 55” (inç) ekran boyutlarına uygundur.
Garanti süresi ile satın alma sonrası güvenli bir kullanım deneyimi sağlar.
Kolay kurulumu sayesinde ekstra alet gerektirmez ve montajı pratiktir.
TV'nizi duvara asarak yerden tasarruf etmenize olanak tanır.
Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
Kullanışlı ve şık bir görünüm kazandırır.
TV VESA ölçüsü nedir?
SİPARİŞİNİZİ VERİRKEN TELEVİZYON INC VE VESA ÖLÇÜLERİNİ KONTROL ETMEYİ UNUTMAYINIZ!
umurstore.com.tr
7/24 Müşteri Destek Hattı
Ürün Bilgileri
Ekran Boyutu 32” – 55 “(inç)
Hareket Seçeneği Hareketli
Yukarı-Aşağı 15 derece
Sağa-Sola
Kapasite 50 KG
Vesa
200x200mm
400x200mm
400x400mm
Dönüş Açısı 180Derece
Sac Kalınlığı 1.5 mm
Ürün Açıklaması