SKB22E-BK Kick Davul 22x18 (Siyah) Superstar Bassdrum | Tek Kick - Güçlü Baslar - Dayanıklı Kaplama
Sepette İndirim
31.455,84 TL34.950,93 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Tama SKB22E-BK Kick Davul 22x18 (Siyah)
Tama SKB22E-BK / 22x18" Tek Bas Davul (Siyah)
Ürün Açıklaması:
Derin ve patlayıcı bas tonları arayan davulcular için tasarlanmış 22 inç çapında profesyonel kick davuldur. 18 inçlik derinliği sayesinde düşük frekanslarda muazzam bir hacim ve "punch" etkisi yaratır. Dayanıklı dış kaplaması ve Tama'nın üstün gövde katman teknolojisi ile stüdyo ve sahne kullanımı için optimize edilmiştir.
Tama Superstar Bassdrum SKB22E-BK Siyah
Tama Superstar Bas Davul SKB22E-BK
Siyah
22" x 18"
Birke, 7 Lagen / 7 mm