T-Force DELTA RGB White 32GB 2x16GB 6400Mhz DDR5 Gaming Ram CL40 (FF4D532G6400HC40BDC01)
Team T-Force DELTA RGB White 32GB 2x16GB 6400Mhz DDR5 Gaming Ram CL40 (FF4D532G6400HC40BDC01)
Sepette İndirim
117.543,93 TL125.046,73 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Team T-Force DELTA RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6400MHz CL40 Beyaz Gaming Ram (FF4D532G6400HC40BDC01)
Team T-Force DELTA RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6400MHz CL40 Beyaz Gaming Ram Genel Özellikler
RGB Renkler Ve 120° Ultra Geniş Aydınlatma
Tek Tıkla Hız Aşırtma İçin Intel XMP3.0'ı Destekler
Güçlendirilmiş PMIC Soğutma Tasarımı
Sistem İstikrarı İçin Kalıp Üzerinde ECC
Kararlı Ve Verimli Güç Kullanımı İçin Güç Yönetim IC'leri (PMIC'ler) Donatıldı
Stabilite Ve Güvenilirlik İçin Seçilmiş Yüksek Kaliteli IC'ler
Akıllı RGB IC Kontrol Üniteleri Çeşitli Aydınlatma Efekti Yazılımlarını Destekler
Teknik Özellikler
Ürün Delta RGB
Renk Beyaz
Bellek Türü DDR5
CAS Gecikme Değeri CL40
Bellek Hızı 6400Mhz
Kit Tipi Çift Modül (2x16 GB)
Kapasite 32GB
Pin 288 pin
Veri Aktarımı Bant Genişliği 41,600 MB/s (PC5 41600)
Boyutlar 46.1 x 144.2 x 7 mm
Voltaj 1.25 V