Panorama Se 360 Argb 360MM Aıo Dönebilen 6.5 '' Amoled Kavisli Ekran 3D Anamorfik Etkisi Özelleştirilebilir Aıo Soğutucu 360MM Asetek Adela 280 W Tdp Argb Fan Intel Lga 1851/1700/1200/115X Amd
Tryx Panorama Se 360 Argb 360MM Aıo Dönebilen 6.5 '' Amoled Kavisli Ekran 3D Anamorfik Etkisi Özelleştirilebilir Aıo Soğutucu 360MM Asetek Adela 280 W Tdp Argb Fan Intel Lga 1851/1700/1200/115X Amd
17.499,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Bu ürün hakkında
  • DÖNÜLEBİLİR 6,5 '' EĞRİLİ EKRAN: TRYX PANORAMA ile karşılaştırıldığında, TRYX PANORAMA SE 360 ARGB 360mm AIO aynı ekran özelliklerini koruyor: 60Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç AMOLED kavisli ekran, anamorfik görünüm için 400nit parlaklığa sahip 2k ekran. Piyasadaki yaygın LCD ekranlarla karşılaştırıldığında, TRYX AMOLED ekran, çarpıcı görsel deneyim için 372PPI piksel yoğunluğu ve 1.000.000: 1 kontrast oranı sunar. Ek olarak, PANORAMA SE 360 ARGB 360mm AIO soğutucu, ekranın çok ayarlanabilir konumlarının yeni ön seçim "Şelale" 3D animasyonuna uyması için izin veren döndürülebilir bir ekran tasarımına sahiptir
  • 3D ANAMORFİK ETKİSİ: TRYX PANORAMA SE 360 ARGB AIO soğutucu 360 mm, görüntülenen içeriğin derinliğini artıran ikonik kavisli AMOLED ekrana sahiptir, özel formatlı 3D videolarla birleştiğinde, gözle görülebilen çarpıcı 3D görsel efektler elde eder. Özellikle PANORAMA SE Serisi için yeni "Şelale" 3D animasyonu da dahil olmak üzere birden fazla önceden yüklenmiş içerik, KANALI yazılımındaki 3D içerik Kütüphanesinde bulunabilir, 3D anamorfik efekt deneyimini zenginleştirmek için sürekli güncellenecektir
  • ASETEK SOĞUTMA ÇÖZÜMÜ: PANORAMA SE 360 ARGB 360mm AIO, ASETEK'in yazılım derleme, video kodlama, yapay zeka ile ilgili işler ve oyun gibi CPU yoğun görevleri kolayca yerine getiren yeni nesil soğutma çözümüne sahiptir. Yüksek yoğunluklu kanatlı radyatör ve soğutma fanları ile birleşen PANORAMA SE 360 ARGB 360mm AIO, çalışma/oyun gereksinimleri için kalıcı verimlilik ve istikrarlı performans elde etmek için genel 280w TDP soğutma kapasitesi sağlar
  • EN İYİ ÖZELLEŞTİRME: PANORAMA SE 360 ARGB AIO soğutucu 360 mm ekranınızı Anında Ekran İçeriği Değiştirme ile özelleştirmek için TRYX KANALI yazılımını kullanın. Bölünmüş Ekran Görüntüleme Yeteneği ve Sistem Bilgisi. nihai özelleştirme deneyimi için sıfıra yakın sistem kaynaklarını kullanırken. Kullanıcılar, yaratıcılığı ateşleyen ve sınırsız hayal gücüyle en iyi görsel efekti sergilemek için çeşitli yollar sağlayan PNG/JPG/GIF/MP4/AVI (1080P, 500M) dahil olmak üzere kendi ortamlarını görüntüleyecek şekilde yükleyebilir ve ayarlayabilir
  • YÜKSEK UYUMLULUK: PANORAMA SE 360 ARGB 360mm sıvı soğutucu CPU kutusunda bulunan tamamen metal montaj donanımı, Intel LGA 1851/1700/1200/1151/1150/1155 ve AMD AM4/AM5 üzerinde uygun temas ve eşit basınç sağlayan güvenilir kurulum sağlar
  • KARARLILIK VE SESSİZ KULLANIM: TRYX PANORAMA SE 360 ARGB 360mm AIO, akışkan dinamik yatak ve uzun süreli stabilite için ARGB GEN2 LED'lere sahip üç adet 120 mm önceden monte edilmiş ROTA ARGB fan ile birlikte gelir. ROTA ARGB fanları, titreşimden kaynaklanan gürültüyü en aza indirmek ve tam yükte bile 27.86dB (A) altında sessiz çalışma oluşturmak için dört köşede damping pedleri ile donatılmıştır