POE-4002-48W 4 Port 10/100 2xRj45 Uplink Poe Switch
Uranium POE-4002-48W 4 Port 10/100 2xRj45 Uplink Poe Switch
Sepette İndirim
1.280,09 TL1.319,68 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Özellikler:
POE-4002-48W POE anahtarı, PoE güç kaynağı gereksinimlerini karşılamak üzere bağımsız olarak tasarlanmıştır. En yeni yüksek hızlı Ethernet anahtarlama çipini, ultra yüksek arka panel bant genişliği tasarımını benimser ve sorunsuz veri iletimi için son derece hızlı veri işleme yeteneklerine sahiptir. POE güç kaynağı için 4 RJ45 bağlantı noktası ve 2 RJ45 uplink bağlantı noktası vardır. 4 RJ45 bağlantı noktasının tümü IEEE 802.3af standart PoE güç kaynağını destekler. Tek bir bağlantı noktasının maksimum güç kaynağı 15,4W ve tüm makinenin maksimum gücü 48W'tır. IEEE 802.3af standardını karşılayan güç alıcı ekipmanı otomatik olarak algılayıp tanımlayabilir ve ağ kablosu aracılığıyla öncelik mekanizmasına güç sağlayabilir.
Mükemmel bağlantı noktası performansı:
2 adet 10/100Mbps RJ45 uplink bağlantı noktası sağlayın.
Mükemmel PoE güç kaynağı performansı:
Akıllı güç yönetimi 1~4 bağlantı noktası PoE tanıma özelliğine sahiptir, IEEE802.3af standardına uygundur, IEEE 802.3af standardına uygun PD ekipmanını otomatik olarak algılayıp tanımlar ve ona güç sağlar, tek bağlantı noktalı güç kaynağı 15W'a ulaşabilir.
10/100 Port
4
Kasa Tipi
Masaüstü
Poe Özelliği
Var 48W Max.