POE-4020-55W 4 Port 10/100 Mbps PoE + 2 Port RJ45 Uplink Switch
Uranium POE-4020-55W 4 Port 10/100 Mbps PoE + 2 Port RJ45 Uplink Switch
Sepette İndirim
1.032,08 TL1.064,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Ürün Açıklaması
Öne Çıkan Özellikler:
  • 4 adet 10/100 Mbps PoE portu (IEEE 802.3af/at destekli)
  • 2 adet 10/100 Mbps RJ45 uplink portu
  • Maksimum 55W PoE güç çıkışı (48W PoE + 7W sistem tüketimi)