CA50-32-160/1.5T Komple Paslanmaz AISI 316 Kapalı Fanlı Santrifüj Pompa Trifaze 2 Hp 26 mss 22 m³/h
Sepette İndirim
37.681,04 TL41.883,97 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Varan CA50-32-160/1.5T Komple Paslanmaz AISI 316 Kapalı Fanlı Santrifüj Pompa Trifaze 2 Hp 26 mss 22 m³/h Bağlantı Tipi Flanş Bağlantılı Hp 2 Hp kW 1.5 kW Giriş / Çıkış 2" / 1.1/4" Ürün Adı Bağlantı
Giriş / Çıkış Hp kW V m³/h 3 6 9 12 15 18 20 22 CA50-32-160/1.5T 2" - 1.1/4" 2 1.5 380 mss 26 24 23 21 18 15 12 10
  • Çark: Paslanmaz çelik (AISI 316)
  • Partikül büyüklüğü max. Ø4 mm