CA50-32-160/2.2T Komple Paslanmaz AISI 304 Kapalı Fanlı Santrifüj Pompa Trifaze 3 Hp 31 mss 22 m³/h
Sepette İndirim
37.811,30 TL42.028,76 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Varan CA50-32-160/2.2T Komple Paslanmaz AISI 304 Kapalı Fanlı Santrifüj Pompa Trifaze 3 Hp 26 mss 22 m³/h Bağlantı Tipi Flanş Bağlantılı Hp 3 Hp kW 2.2 kW Giriş / Çıkış 2" / 1.1/4" Ürün Adı Bağlantı
Giriş / Çıkış Hp kW V m³/h 3 6 9 12 15 18 20 22 CA50-32-160/2.2T 2" - 1.1/4" 3 2.2 380 mss 31 29 28 26 24 22 20 16
  • Çark: Paslanmaz çelik (AISI 304)
  • Partikül büyüklüğü max. Ø4 mm