CA50-32-200/7.5T Komple Paslanmaz AISI 316 Kapalı Fanlı Santrifüj Pompa Trifaze 10 Hp 67 mss 22 m³/h
Sepette İndirim
79.638,65 TL88.521,63 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Varan CA50-32-200/7.5T Komple Paslanmaz AISI 316 Kapalı Fanlı Santrifüj Pompa Trifaze 10 Hp 67 mss 22 m³/h Bağlantı Tipi Flanş Bağlantılı Hp 10 Hp kW 7.5 kW Giriş / Çıkış 2" / 1.1/4" Ürün Adı Bağlantı
Giriş / Çıkış Hp kW V m³/h 3 6 9 12 15 18 20 22 CA50-32-200/7.5T 2" - 1.1/4" 10 7.5 380 mss 67 65 64 63 61 59 57 55
  • Çark: Paslanmaz çelik (AISI 316)
  • Partikül büyüklüğü max. Ø4 mm