CA65-40-125/1.5T Komple Paslanmaz AISI 316 Kapalı Fanlı Santrifüj Pompa Trifaze 2 Hp 20 mss 30 m³/h
Sepette İndirim
39.745,92 TL44.179,16 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Varan CA65-40-125/1.5T Komple Paslanmaz AISI 316 Kapalı Fanlı Santrifüj Pompa Trifaze 2 Hp 20 mss 30 m³/h Bağlantı Tipi Flanş Bağlantılı Hp 2 Hp kW 1.5 kW Giriş / Çıkış 2.5" / 1.5" Ürün Adı Bağlantı
Giriş / Çıkış Hp kW V m³/h 5 10 15 20 25 30 CA65-40-125/1.5T 2.5" - 1.5" 2 1.5 380 mss 20 19 18 16 13 10.5
  • Çark: Paslanmaz çelik (AISI 316)
  • Partikül büyüklüğü max. Ø4 mm