DC-AC 12V 1200VA Tam Sinüs Inverter, PIN122121200
Victron DC-AC 12V 1200VA Tam Sinüs Inverter, PIN122121200
Sepette İndirim
17.412,87 TL19.765,02 TL
  • Soru ve Cevap (0)
12V 1200VA Tam Sinüs Inverter, PIN122121200, Victron
Model No: Phoenix 12/1200 VE.Direct Schuko*
Phoenix İnverter VE.Direct
İnverterler, 12V, 24V veya 48V DC değerindeki 'serbest' veya 'otomotiv' akülerini kullanarak 230V/120V AC gerektiren ev içi donanımlara güç sağlamanıza olanak verir.