Core Reactor II VE  750G-BKCEU 750W 80+ Gold 120mm Gaming Full Modüler Power Supply (COREREACTORIIVE750G-BKCEU)
XPG Core Reactor II VE 750G-BKCEU 750W 80+ Gold 120mm Gaming Full Modüler Power Supply (COREREACTORIIVE750G-BKCEU)
7.099,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Garanti : 24 Ay Garanti,
Desteklediği Güç : 750 Watt,
Fan Yapısı : 120 mm Fan,
PFC : Aktif,
Verimlilik : 80+ Gold,
Güç Çıkışları : ATX 24 Pin x 1, 6 x PCI-e 6+2 pin, 16 pinli (12+4) 12VHPWR x1, 3 x 4P Molex, 9 x SATA,
Koruma : OCP/OVP/OPP/OTP/UVP/SCP/NLO/SIP,
Diğer Özellikler : Boyutlar: 140 x 150 x 86 mm,