Gammix D30 8GB DDR4 3600Mhz CL19 AX4U36008G18I-SR30 Kırmızı Tek Modül Ram
XPG Gammix D30 8GB DDR4 3600Mhz CL19 AX4U36008G18I-SR30 Kırmızı Tek Modül Ram
4.249,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
XPG Gammix D30 8GB DDR4 3600Mhz CL19 AX4U36008G18I-SR30
Kırmızı Tek Modül Ram
Gammix D30 DDR4 Bellek Modülü
Keskin hatlı kanat şekilli tasarım
Kazanmak için performans
Intel XMP 2.0 ile hız aşırtma
Gelişmiş dayanıklılık için en kaliteli yongalar
Zafere Ulaşmak
İster oyuncu, PC tutkunu isterseniz de hızaşırtan olun, GAMMIX D30'un keskin hatlı kanat şekilli tasarımı ile 3000MHz mükemmel hız birleşimi hoşunuza gidecektir. Dahası, ekstra bir desteğe ihtiyacınız olduğunda sorunsuz hız aşırtma için Intel XMP 2.0 profilleri sunmaktadır.
Kazanmak İçin Performans
GAMMIX D30, 2666MHz ile 4600MHz arasında değişen hızlarda mükemmel performans sunar ve Intel X299 2666MHz ve AMD AM4/Ryzen platformlarını destekler.
Intel XMP 2.0 ile Hız Aşırtma
Teknik Özellikler
Ürün: XPG Gammix D30
Ürün Kodu: AX4U36008G18I-SR30
Kullanım Tipi: PC
Bellek Türü: DDR4
Bellek Hızı: 3600 MHz
Kapasite: 8 GB
Kit Tipi : Tek Modül (1x8 GB)
Pin: 288 pin
Soğutucu: Var
Soğutucu Rengi: Kırmızı
Çalışma Sıcaklığı: 0°C - 85°C
Depolama Sıcaklığı: -55°C - 100°C
Boyutlar: 133.3 x 44.7 x 8.1 mm