Karavan, Tekne Hidroforu 12 V 7.6 lt/dk 30 psi 2 Bar SFDP1-020-030-33
SEAFLO Karavan, Tekne Hidroforu 12 V 7.6 lt/dk 30 psi 2 Bar SFDP1-020-030-33
Sepette İndirim
3.652,42 TL4.013,65 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Seaflo Karavan, Tekne Hidroforu 12 V 7.6 lt/dk 2 Bar SFDP1-020-030-33 Nedir?
    • Diyafram pompaları kendinden emişli ve zararsız kuru çalıştırılabilir.
    • Ürün Tekne , Yat , karavan ve bir çok endüstriyel uygulamada kullanılmaktadır.
    • Pompa kuru ve havalandırmalı bir yere monte edilmelidir.
    • Titreşimi engellemek için lastikler aşırı sıkılmamalıdır.
    • Yüksek basınçlı esnek hortum kullanılmalıdır.
    • Hava basıncını engellemek için hortum kelepçesi kullanınız.
    • Filtre, pompa ile depo arasında kullanılmalıdır. (ürün ile birlikte filtre gönderilmektedir.)
    • Sürekli kullanım için uygun değildir. Belirli aralıklarla dinlendirilmesi gerekir
 Özellikler    Kapasite 7.6 litre/dakika   Basınç 2 bar  Voltaj 12 volt   Çıkış Çapı  1/2"